1 / 1
Продадено
Слика на RAM меморија Kingston, 1x2GB DDR3, 1600MHz

RAM меморија Kingston, 1x2GB DDR3, 1600MHz

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
20.96 €
со ДДВ Без ДДВ 19.96 €
Заштеди 1.62 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Посветен на:
За компјутер
Latenca CAS [CL]:
11
Максимален напон [V]:
1,5
Течност за ладење:
Без течност за ладење
Работен напон [V]:
1,5
Код на производителот:
KVR16N11S6/2
Лансиран:
15 јануари 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на меморија:
DDR3
Конфигурација на меморија:
1 x 2 GB
Работна фреквенција [MHz]:
1 600
Производител:
Кингстон
Веб-страница на производителот:
Kingston.com
EAN:
7406172267518
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
RAM меморија Kingston, 1x2GB DDR3, 1600MHz
20.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ