1 / 4
Foto e Çantë e laptopit CaseLogic Deco, 13", e zezë
Foto e Çantë e laptopit CaseLogic Deco, 13", e zezë
Foto e Çantë e laptopit CaseLogic Deco, 13", e zezë
Foto e Çantë e laptopit CaseLogic Deco, 13", e zezë

Çantë e laptopit CaseLogic Deco, 13", e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
51.71 €
41.98 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 35.58 €
Ju kurseni 9.73 €
-19%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
A udhëtoni shpesh? Nëse ju shkoni për të punuar ose të argëtoheni, merreni laptopin tuaj me ju dhe mbrojtje e përkryer ofrohet nga Case Logic Deco 13,3 ". Logic Deco e mbushur siguron mbrojtje me cilësi të lartë për laptopët deri në 13,3 inç. Me një zinxhir me dy anë, ju mund të hapni çantën për qasje të lehtë. Materiali: poliester Dimensionet e jashtme: 36.5 x 2.5 x 25.5 cm Seksioni i laptopit: 33 x 22.9 x 2.2 cm Pesha: 0.18 kg
Kodi i prodhuesit:
CL-DECOS113K
Pesha [g]:
0.18
I përdorshëm me:
Univerzale
Dizajnuar për:
Laptop
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Materiali:
Poliester
Dimensionet e jashtme:
365 x 25 x 255
Dimensionet e brendshme [mm]:
330 x 229 x 22
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Diagonalja e ekranit ["]:
13.3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
85854241786
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë e laptopit CaseLogic Deco, 13", e zezë
41.98 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo