1 / 16
Продадено
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
Слика на Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна

Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
139.57 €
85.95 €
со ДДВ Без ДДВ 72.84 €
Заштеди 53.62 €
-39%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Таблетите се кревки уреди и треба да посветите дополнително внимание на нивната заштита. За таа цел, производителот UAG доаѓа со заштитна обвивка Plyo за таблетот Apple iPad Air 10.9"/Pro 11". Изборот помеѓу заштитата и изгледот сега е минато. Серијата Таблетите се кревки уреди и треба да посветите дополнително внимание на нивната заштита. За таа цел, производителот UAG доаѓа со заштитна обвивка Plyo за таблетот Apple iPad Air 10.9"/Pro 11". Изборот помеѓу заштитата и изгледот сега е минато. Серијата Plyo обезбедува транспарентен, минималистички дизајн во лесен дизајн, обезбедувајќи заштита од вообичаени, секојдневни удари и засилена заштита на аголот. Одржува пристап до сите контроли и функции на таблетот. Обезбедува функција за држење, будење/спиење со отворање/затворање на футролата и држач за Apple Pencil.
Гаранција за производителот:
1 година
Веб-страница на производителот:
Urbanarmorgear.com
Функции на држачот::
да
Вид на обвивка:
Вид на обвивка:
EAN:
810070367374
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитна футрола UAG Plyo за Apple iPad Air 10.9"/Pro 11", црна
85.95 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ