1 / 4
Foto e Këllëf mbrojtës me tastierë Apple Magic për iPad Pro 11'', (gjenerata e 2), i zi
Foto e Këllëf mbrojtës me tastierë Apple Magic për iPad Pro 11'', (gjenerata e 2), i zi
Foto e Këllëf mbrojtës me tastierë Apple Magic për iPad Pro 11'', (gjenerata e 2), i zi
Foto e Këllëf mbrojtës me tastierë Apple Magic për iPad Pro 11'', (gjenerata e 2), i zi

Këllëf mbrojtës me tastierë Apple Magic për iPad Pro 11'', (gjenerata e 2), i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
32,890 MKD.
31,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 26,432 MKD.
Ju kurseni 1,700 MKD.
-6%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo mbrojtëse e lehtë dhe e qëndrueshme mbron në mënyrë të përkryer ekranin e iPad Pro 11'' pa e errësuar pjesën e pasme të aluminit. IPad ende duket dhe ndjehet si një iPad - është vetëm pak më i mbrojtur. Përveç kësaj, ajo mund të shërbejë edhe si një tastierë, kur keni nevojë për të. Kjo është, ndër të tjera, një mbrojtëse me transformim të thjeshtë dhe praktik. Për më tepër, ky këllëf mbrojtës është bërë nga materiale shumë të qëndrueshme që ofrojnë mbrojtje të shkëlqyeshme kundër dëmtimit të tabletit.
Lansuar:
20. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad Pro 11 2020
Dizajnuar për:
Tablet
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MXQT2CZ/A
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Apple
Ngjyra:
Zezë
Lloji i mbështjellësit:
Me tastierë
EAN:
190199599772
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Këllëf mbrojtës me tastierë Apple Magic për iPad Pro 11'', (gjenerata e 2), i zi
31,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo