1 / 12
Продадено
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Silent Black Solid црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Silent Black Solid црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Silent Black Solid црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Silent Black Solid црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Silent Black Solid црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Silent Black Solid црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Silent Black Solid црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Silent Black Solid црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Silent Black Solid црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Silent Black Solid црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Silent Black Solid црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Silent Black Solid црно

Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Silent Black Solid црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
126.58 €
118.45 €
со ДДВ Без ДДВ 112.81 €
Заштеди 8.12 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Ова е висококвалитетно куќиште за компјутер. Дизајниран е за матични плочи со формат ATX, mATX и Mini-ITX. Неговите димензии се 473,5 x 215 x 454 mm. Се одликува со 2x 5,25" надворешни, 3x 3,5"/2,5" внатрешни* и 4x 2,5" внатрешни* HDD/SSD слотови. Максималната должина на графичката картичка е 380 mm (со инсталиран преден вентилатор), максималната висина на ладилникот на процесорот е 170 mm, а максималната должина на напојувањето е 170 mm. Има 7 слотови за инсталирање картички за проширување. Куќиштето има 2/3 позиции за вентилатори од 140/120mm (3x120mm се веќе претходно инсталирани). На горниот панел има 2x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2x 3.5 mm аудио приклучок и слот за 1x USB 3.2 Gen2 Type-C
Гаранција за производителот:
1 година
Големина на позиции за ладилници::
120mm, 140mm
Материјал на страничен зид: :
Челик
USB 3.2 Gen 1 Type-A:
По
Влез со приклучок од 3,5 mm::
Специјална опрема:
Управување со кабли, темен страничен ѕид, филтри за прашина, звучна изолација
Позиции за ладилници / вентилатори::
2x120 / 140 mm напред, 1x120 mm назад
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Параметри на изворот::
Параметри на изворот:
Систем за ладење на вода:
Преден отвор 120/140/240 / 280мм, заден 120мм
Максимална должина на картичката [mm]:
Максимална должина на картичката [mm]
Странични зидови::
Странични зидови:
Производител:
Дизајн на фрактали
Поддршка за ладилник за вода::
Поддршка за ладилник за вода:
Веб-страница на производителот:
Fractal-design.com
Вклучена е течноста за ладење:
3х120мм
EAN:
7340172703037
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Silent Black Solid црно
118.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ