1 / 7
E shitur
Foto e Kasë Cougar MG130-G, e zezë
Foto e Kasë Cougar MG130-G, e zezë
Foto e Kasë Cougar MG130-G, e zezë
Foto e Kasë Cougar MG130-G, e zezë
Foto e Kasë Cougar MG130-G, e zezë
Foto e Kasë Cougar MG130-G, e zezë
Foto e Kasë Cougar MG130-G, e zezë

Kasë Cougar MG130-G, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,790 MKD.
4,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4,276 MKD.
Ju kurseni 300 MKD.
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është një kasë elegante dhe cilësore me një panel anësor të bërë prej qelqi të zbutur. Mund të mbajë pllaka amë mini-ITX dhe mATX. Këtu do të gjeni pozicionet e brendshme: 2x 3.5 "dhe 2-4x 2.5" për disqet HDD / SSD. Ka pozicione për 6 ventilatorë. Pjesa e pasme tashmë është e pajisur me një ventilator 120 mm nga prodhuesi. Në panelin e përparmë ka 1x portë USB 3.2 Gen 1, 1x portë USB 2.0 dhe 2x porte audio 3.5 mm. Përmasat e saj janë: 210 x 415 x 400 mm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Ocel
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Nuk ka furnizim me energji, mbështet standardet ATX, në pjesën e poshtme
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/140/240mm, përparëm 120/140/240/280mm, pasëm 120mm
Hapësira për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm
Kodi:
385TM10.0002
Numri i ftohësve të montuar:
1
Gjerësia mm:
210
Lartësia mm:
415
Trashësia mm:
400
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia maksimale e kartës mm:
330
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
175
Ftohës të integruar:
1x120mm
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm, 280mm
Lansuar:
15. 1. 2021
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.2 Gen 1 (1x)
Madhësia e hapësirave të lira për ftohës:
120mm, 140mm
Prodhuesi:
Cougar
Ngjyra:
Zezë
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Numri i hapësirave për karta:
4
EAN:
4715302442552
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë Cougar MG130-G, e zezë
4,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo