1 / 12
E shitur
Foto e Karikues wireless Baseus Smart 2-in-1, i zi
Foto e Karikues wireless Baseus Smart 2-in-1, i zi
Foto e Karikues wireless Baseus Smart 2-in-1, i zi
Foto e Karikues wireless Baseus Smart 2-in-1, i zi
Foto e Karikues wireless Baseus Smart 2-in-1, i zi
Foto e Karikues wireless Baseus Smart 2-in-1, i zi
Foto e Karikues wireless Baseus Smart 2-in-1, i zi
Foto e Karikues wireless Baseus Smart 2-in-1, i zi
Foto e Karikues wireless Baseus Smart 2-in-1, i zi
Foto e Karikues wireless Baseus Smart 2-in-1, i zi
Foto e Karikues wireless Baseus Smart 2-in-1, i zi
Foto e Karikues wireless Baseus Smart 2-in-1, i zi

Karikues wireless Baseus Smart 2-in-1, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,890 MKD.
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.
Ju kurseni 300 MKD.
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një karikues kompakt wireless i projektuar për Apple Watch dhe celularë të pajtueshëm Apple iPhone. Përmban dy shtresa për karikimin e dy pajisjeve njëherësh. Dizajni i karikuesit nuk ndërhyn në lidhësin USB-C, të vendosur në mënyrë të mençur. Siguron një furnizim të qëndrueshëm me energji elektrike dhe nuk parandalon një pamje elegante. Karikuesi Qi i integruar automatikisht fillon fuqinë e rimbushjes sapo pajisja të njihet në bordin e tij. Vonesa është përafërsisht 0.1 sekondë.
Lansuar:
15. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, kufje
Për makinë:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
Karikim pa kabllo:
Kodi:
WXJK-01
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
130
Prodhuesi:
Baseus
Ueb-i i prodhuesit:
Baseus.com
Ngjyra:
Zezë
EAN:
6953156212046
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues wireless Baseus Smart 2-in-1, i zi
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo