1 / 3
Продадено
Слика на Canyon CNS-HDS09B приклучна станица USB-C, 4K @ 30Hz, 100W, сребрена
Слика на Canyon CNS-HDS09B приклучна станица USB-C, 4K @ 30Hz, 100W, сребрена
Слика на Canyon CNS-HDS09B приклучна станица USB-C, 4K @ 30Hz, 100W, сребрена

Canyon CNS-HDS09B приклучна станица USB-C, 4K @ 30Hz, 100W, сребрена

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
160.70 €
152.57 €
со ДДВ Без ДДВ 129.30 €
Заштеди 8.12 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Лаптоп
Код:
CNS-HDS09B
Лансиран:
28. 1. 2021
Конектор:
3,5 мм комбиниран аудио приклучок, ctecka TF / SD карет, DisplayPort, HDMI, RJ-45, USB 2.0, USB 3.0, USB-C, VGA
Производител:
Кањон
Боја:
сребрено
Поддржува:
4K / 30Hz
EAN:
5291485006495
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Canyon CNS-HDS09B приклучна станица USB-C, 4K @ 30Hz, 100W, сребрена
152.57 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ