1 / 3
Foto e Fotoaparat Fujifilm Instax Wide 300 EX D
Foto e Fotoaparat Fujifilm Instax Wide 300 EX D
Foto e Fotoaparat Fujifilm Instax Wide 300 EX D

Fotoaparat Fujifilm Instax Wide 300 EX D

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
10,090 MKD.
8,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 7,195 MKD.
Ju kurseni 1,600 MKD.
-16%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo është një kamerë kompakte, e cila kap fotografinë e çastit me format të gjerë. Kjo kamerë përdor një film prej 86 x 108 mm dhe fotografia që rezulton ka dimensione 62 x 99 mm. Lentet e thjeshta dhe të palosshme të kamerës përbëhen nga dy lente dhe dy përbërës. Apertura është f = 95 mm. Pamja e vërtetë e imazhit, 0.37x, me pikë përqëndrimi. Ndërrimi i fokusimit me dy mundësi rregullimi. Blici elektronik automatik me një gamë efektive prej 0.9 m - 3 m. Treguesi i blicit. Ekrani është LCD me kristale të lëngshme. Treguesit: Numri i figurës, kontrolli i shkëlqimit, ndezja / fikja e blicit. Furnizim me energji i kamerës mundësohet nga 4x bateri alkaline AA 1.5 me 10 pako filmash. Dimensionet e kamerës janë: 167,8 x 94,7 x 120.9 mm.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia minimale fokale [mm]:
95
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
95
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
800
Shpejtësia minimale e mbylljes [1/xx s]:
200
Lloji i baterisë:
Li-ion
Ngjyra:
Argjendtë, Zezë
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Përmasat [mm]:
167.8 x 94.7 x 120.9
Distanca e fokusit [m]:
0.9
Trashësia [mm]:
120.9
Gjerësia [mm]:
167.8
Thellësia [mm]:
120,9
Lloji i kamerës:
I menjëhershëm
EAN:
4547410291735
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Fotoaparat Fujifilm Instax Wide 300 EX D
8,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo