1 / 2
Foto e Kabllo vazhduese e rrymës PremiumCord 220 V - 1.8 m
Foto e Kabllo vazhduese e rrymës PremiumCord 220 V - 1.8 m

Kabllo vazhduese e rrymës PremiumCord 220 V - 1.8 m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 331 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kablloja vazhduese e rrymës për PC apo monitor mund të përdoret vetëm në rast se ju doni të përdorni pajisjet larg nga priza. Gjithashtu i zakonshëm është përdorimi i një UPS të tepërt - në shumë raste një kabllo përçon energjinë nga UPS tek njësia qendrore dhe pajisjet (PC, monitor, printer) lidhen pastaj me UPS duke përdorur vetëm një kabllo të tillë vazhduese. Kablloja është dizajnuar për të përballuar tensione deri në 250 V me një ngarkesë maksimale prej 10 A. Gjatësia e kabllos është 1.8 m.
Kodi i prodhuesit:
8592220001469
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Gjatësia [m]:
1,8
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
Kabllo tri polëshe për furnizim me energji elektrike
Nga konektori:
Kabllo tri polëshe për furnizim me energji elektrike (mashkull)
Për lidhës:
Kabllo tri polëshe për furnizim me energji elektrike (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
EAN:
8592220001469
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo vazhduese e rrymës PremiumCord 220 V - 1.8 m
390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo