1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord Patch UTP RJ45-RJ45 level 5e, 5m, e zezë

Kabllo PremiumCord Patch UTP RJ45-RJ45 level 5e, 5m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 246 MKD.

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Megjithëse transmetimet e të dhënave me valë janë rritur gjithnjë e më shumë kohët e fundit, përdorimi i kabllove konvencionale, shpesh edhe atyre më të avancuara analoge, është akoma më i dobishëm për disa lidhje. Prandaj, PremiumCord ju sjell kabllin e rrjetit të kategorisë 5e të projektuar për rrjetet Ethernet 10/100/1000 Mbps. Kjo kabllo UTP ka dizajn të drejtpërdrejtë dhe kështu është e përshtatshëm për lidhjen e një kompjuteri me një router ose HUB. Është e gjatë 5 m dhe ka dy ndërprerje RJ-45.
Kodi i prodhuesit:
Sputp050C
Lansuar:
24. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Rrjet
Gjatësia [m]:
3
Lidhësit:
RJ-45
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
PRC
EAN:
8592220008321
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord Patch UTP RJ45-RJ45 level 5e, 5m, e zezë
290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo