1 / 1
Слика на PremiumCord Patch FTP RJ45-RJ45 кабел, 2м. сиво

PremiumCord Patch FTP RJ45-RJ45 кабел, 2м. сиво

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
290 MKD.
190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 161 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-35%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Код на производителот:
Sstp02
Лансиран:
24. 10. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
МРЕА
Должина [m]:
2
Конектори:
RJ-45
Од приклучокот:
RJ-45 (маж)
За конектори:
RJ-45 (маж)
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Боја:
Град
Вид на кабел:
Намалување
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220001629
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord Patch FTP RJ45-RJ45 кабел, 2м. сиво
190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ