1 / 1
Продадено
Слика на PremiumCord кабел FTP RJ45-RJ45 M / F, 10m

PremiumCord кабел FTP RJ45-RJ45 M / F, 10m

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,008 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
7. 2. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
МРЕА
Конектори:
RJ-45
Од приклучокот:
RJ-45 (маж)
За конектори:
RJ-45 (женски)
Доверливост:
100 %
Должина м:
10
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Намалување
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord кабел FTP RJ45-RJ45 M / F, 10m
1,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ