1 / 1
Слика на Akasa преграден кабел за RGB LED ленти (AK-CBLD04-50BK), 50 см, црна

Akasa преграден кабел за RGB LED ленти (AK-CBLD04-50BK), 50 см, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
990 MKD.
890 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 754 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-11%

Само уште 4
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Проширете ги можностите на вашето LED осветлување. Сплитерскиот кабел Akasa се користи за поврзување до 4 LED RGB ленти. Неговата должина е 50 см. Клучни својства -Конектор 1 -1 x 4 -пински (F) -Конектор 2 -4 x 4 -пински (М) -За LED RGB ленти -Должина 50 см
Наменето за:
PC
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина [m]:
0.5, 0,5
Код на производителот:
AK-CBLD04-50BK
Код:
AK-CBLD04-50BK
Конектор:
4 пин, 4 пин
Вид на кабел:
Намалени, Вид на кабел
Од приклучокот:
Конектор со 4 пинови, Од приклучокот
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Број на конектори:
5
За конектори:
Конектор со 4 пинови
Стапка на неуспех:
Непознато
Производител:
Акаса, Акаса
Веб-страница на производителот:
Akasa.com.tw
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4710614538764
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Akasa преграден кабел за RGB LED ленти (AK-CBLD04-50BK), 50 см, црна
890 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ