1 / 1
Foto e Kabllo konvertuese PremiumCord USB 3.1

Kabllo konvertuese PremiumCord USB 3.1

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kabllo është projektuar për laptopë dhe kompjuterë dhe është 20 cm e gjatë. Ajo ka kyçëset COM, USB 3.1, USB Type-C - C. Prodhuesi PremiumCord garanton cilësi të lartë dhe besueshmëri. Kjo kabllo konvertuese ju mundëson lidhjen e pajisjeve që suportojnë USB 3.1 me interface-in RS232. Për ta lidhur këtë kabllo konvertuese nuk ka nevojë për IRQ, dhe ju mundëson transferimin e fileve me shpejtësi deri në 1 Mb/s. Ka gjatësi prej 20 cm. Mund të përdoret për Windows 98 / ME / 2000 / XP / Vista / Window 8.7 / 10.0 dhe Mac OS. Mund të përdoret me pajisjet e modeleve të reja që kanë port USB 3.1 dhe konektor të tipit C si: Macbook, Chromebook, Asus Zen AIO.
Kodi i prodhuesit:
Ku31-232A
Lansuar:
24 Nëntor 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Gjatësia [m]:
20
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
COM, USB 3.1, USB-C
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Për lidhës:
COM (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
8592220013875
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo konvertuese PremiumCord USB 3.1
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo