1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo karikuese magnetike Satechi, e hirtë

Kabllo karikuese magnetike Satechi, e hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
690 MKD.
590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 500 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ngarkoni pajisjet tuaja me lehtësi me një kabllo magnetike Satechi që përputhet me: iPhone 12 Pro Max, 12 Pro, 12 Mini dhe 12. Për më tepër, kablloja operon në fuqi 7,5 W dhe ka gjatësi 1.5 m.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Kodi:
ST-UCQIMCM
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
4. 2. 2021
Prodhuesi:
Satechi
Ueb-i i prodhuesit:
Satechi.net
Ngjyra:
Hirtë
EAN:
879961009441
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo karikuese magnetike Satechi, e hirtë
590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo