1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo Gembird CABLEXPERT, USB-C në DisplayPort

Kabllo Gembird CABLEXPERT, USB-C në DisplayPort

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.43 €
25.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.87 €
Ju kurseni 1.62 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Gembird ju sjell kabllon e saj me lidhësin USB të llojit C (M) dhe lidhësin DisplayPort (F) që ju lejon të dërgoni video nga telefoni juaj në TV ose projektor. Kjo kabllo është kompatibile me çdo pajisje që mbështet Alternative DisplayPort (Alt Mode) me rezolucion maksimal prej 4K * 2K (60mHz), dhe ka gjatësi prej 15 cm.
Lansuar:
15. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
DisplayPort, USB-C
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Për lidhës:
DisplayPort (femër)
Kodi:
A-CM-DPF-01
Prodhuesi:
Gembird
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktues
Mbështet:
4K
Vendi i prodhimit:
EAN:
8716309097611
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Gembird CABLEXPERT, USB-C në DisplayPort
25.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo