1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo reduktuese Gembird CABLEXPERT, USB-C (M) në Jack 3.5mm (F), 0.1m, e bardhë

Kabllo reduktuese Gembird CABLEXPERT, USB-C (M) në Jack 3.5mm (F), 0.1m, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
490 MKD.
390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 331 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-21%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një kabllo 10 cm me lidhës USB-C dhe Jack 3.5 mm (F), që ju lejon të lidhni kufjet me pajisjet me një lidhës USB-C. Dizajni me cilësi të lartë garanton qëndrueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë shërbimi.
Lansuar:
26. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, dëgjuese, tablet
Lidhësit:
3.5 mm jack, USB-C
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Kodi:
KAB054D92
Besueshmëria:
95 %
Gjatësia m:
0.1
Prodhuesi:
Gembird
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
EAN:
8716309096614
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo reduktuese Gembird CABLEXPERT, USB-C (M) në Jack 3.5mm (F), 0.1m, e bardhë
390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo