1 / 1
Foto e Kabllo Gembird Cablexpert Patch UTP CAT6 - 2m - e kaltër

Kabllo Gembird Cablexpert Patch UTP CAT6 - 2m - e kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
318 MKD.
290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 246 MKD.
Ju kurseni 28 MKD.
-9%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Megjithëse transmetimet e të dhënave me valë janë bërë gjithnjë e më shumë të përhapura kohët e fundit, përdorimi i kabllove konvencionale është akoma më i favorshëm për disa lidhje. Kompania Gembird prandaj ju sjell kordonin e saj të mbrojtur të energjisë që është çertifikuar në rrjetin Kategoria 6. Kjo do të thotë që ju mund të përdorni cilësinë e saj në shpejtësi deri në 1 GB / s Ethernet. Kjo kabllo FTP është një lidhje e drejtpërdrejtë dhe është, për shembull, e përshtatshme për lidhjen e një kompjuteri me një ruter ose HUB. Ajo përfundon me një palë lidhje RJ-45 dhe një temperaturë prej -20 ° C deri +60 ° C. Nëse nuk doni të shqetësoheni për të bërë kabllot tuaja, ky kabllo me lidhëset e këputura tashmë është zgjidhja ideale . Gjatësia e kabllosë është 2 m, ngjyra blu
Kodi i prodhuesit:
PP6-2M/B
Lansuar:
24. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC, rrjete
Gjatësia [m]:
2
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
RJ-45
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Kategoria:
6
Prodhuesi:
Gembird
Ngjyra:
Kaltër
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
8716309074094
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Gembird Cablexpert Patch UTP CAT6 - 2m - e kaltër
290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo