1 / 1
Foto e Kabllo Gembird Cablexpert Patch, FTP C5e, 5m, e hirtë

Kabllo Gembird Cablexpert Patch, FTP C5e, 5m, e hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 331 MKD.

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Megjithëse transmetimet e të dhënave përmes valëve janë bërë gjithnjë e më të popullarizuara kohët e fundit, përdorimi i kabllove konvencionale po bëhet gjithnjë e më i dobishëm për disa lidhje. Kompania Gembird do të sjellë kabllon e saj të mbrojtur të rrjetit që është çertifikuar në kategorinë 5e. Kjo do të thotë që është e mundur të përdoren cilësitë e saj deri në 1 GB / s shpejtësi Ethernet. Kjo kabllo FTP është një lidhje e drejtpërdrejtë dhe për këtë arsye është e përshtatshme, për shembull, për lidhjen e një kompjuteri me një router ose HUB. Përfundon me një palë lidhësish RJ-45 dhe punon në një diapazon temperature prej - 20 ° C deri + 60 ° C. Gjatësia e saj është 5 m.
Lansuar:
26. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Rrjet
Lidhësit:
RJ-45
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Kodi:
PP22-5M
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia m:
5
Prodhuesi:
Gembird
Ngjyra:
Hirtë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
8716309011648
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Gembird Cablexpert Patch, FTP C5e, 5m, e hirtë
390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo