1 / 3
Foto e Kabllo FireWire 1394, 2 m
Foto e Kabllo FireWire 1394, 2 m
Foto e Kabllo FireWire 1394, 2 m

Kabllo FireWire 1394, 2 m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 331 MKD.

Vetëm edhe 6
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo me interface IEEE 1394, janë të dizajnuar për pajisjet që kërkojnë një shpejtësi të lartë të të dhënave si dhe kamerat digjitale, hard disqet dhe të tjera pajisje të ngjajshme si këto. Gjatësia: 1.8 m.
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, video kamerë
Gjatësia [m]:
1,8
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
Firewire, Firewire
Nga konektori:
FireWire 4pin
Për lidhës:
FireWire 6pin
Prodhuesi:
OEM
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
EAN:
8592220000790
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo FireWire 1394, 2 m
390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo