1 / 4
Foto e Kablllo Gembird CABLEXPERT, 2pin, 1,8m
Foto e Kablllo Gembird CABLEXPERT, 2pin, 1,8m
Foto e Kablllo Gembird CABLEXPERT, 2pin, 1,8m
Foto e Kablllo Gembird CABLEXPERT, 2pin, 1,8m

Kablllo Gembird CABLEXPERT, 2pin, 1,8m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
292 MKD.
290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 246 MKD.
Ju kurseni 2 MKD.
-1%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Gembird CABLEXPERT sjell kabllon e rrymës 2pin të përshtatur për çdo pajisje me mbushës 2pin. Aksesori ka voltazh nominal prej 220 / 230V, vjen me gjatësi prej 1.8 metrash si dhe mban ngjyrë të zezë.
Kodi i prodhuesit:
KAB051A27
Lansuar:
1. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop
Gjatësia [m]:
1.8
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
Kabllo dy polëshe për furnizim me energji elektrike, lloji C
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit C
Për lidhës:
Kabllo dy polëshe për furnizim me energji elektrike
Prodhuesi:
Gembird
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
EAN:
8716309026970
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kablllo Gembird CABLEXPERT, 2pin, 1,8m
290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo