1 / 3
Продадено
Слика на Кабел за полнење и податоци inCharge 6in1 Max, 1.5m, сив
Слика на Кабел за полнење и податоци inCharge 6in1 Max, 1.5m, сив
Слика на Кабел за полнење и податоци inCharge 6in1 Max, 1.5m, сив

Кабел за полнење и податоци inCharge 6in1 Max, 1.5m, сив

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
37.21 €
35.58 €
со ДДВ Без ДДВ 30.16 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
27. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилни телефони, лаптопи, таблети
Конектори:
4
Од приклучокот:
Молња, микро USB (машки), USB-C (машки)
За конектори:
USB A (маж), USB C (маж)
Код:
RS-SIXMAX01R
Должина м:
1.5
Производител:
Одговорен
Веб-страница на производителот:
Incharge.rocks
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Податоци, ПСУ
EAN:
7640170469455
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел за полнење и податоци inCharge 6in1 Max, 1.5m, сив
35.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ