1 / 7
Foto e Kabllo Baseus Fast 4v1 Lightning + 2x USB-C + microUSB 3.5A 1.2M, e zezë
Foto e Kabllo Baseus Fast 4v1 Lightning + 2x USB-C + microUSB 3.5A 1.2M, e zezë
Foto e Kabllo Baseus Fast 4v1 Lightning + 2x USB-C + microUSB 3.5A 1.2M, e zezë
Foto e Kabllo Baseus Fast 4v1 Lightning + 2x USB-C + microUSB 3.5A 1.2M, e zezë
Foto e Kabllo Baseus Fast 4v1 Lightning + 2x USB-C + microUSB 3.5A 1.2M, e zezë
Foto e Kabllo Baseus Fast 4v1 Lightning + 2x USB-C + microUSB 3.5A 1.2M, e zezë
Foto e Kabllo Baseus Fast 4v1 Lightning + 2x USB-C + microUSB 3.5A 1.2M, e zezë

Kabllo Baseus Fast 4v1 Lightning + 2x USB-C + microUSB 3.5A 1.2M, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
20.91 €
16.05 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13.60 €
Ju kurseni 4.86 €
-23%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo multifunksionale me cilësi të lartë dhe gjatësi 1.2m është e dizajnuar për mbushje të shpejtë dhe sinkronizim të të dhënave. Kablloja është e pajisur me një konektor USB dhe përfundon me 4 konektorë: 1x Lightning (8pin), 1x microUSB, 2x USB-C. Falë karakteristikave të saj, kabllo përdoret gjerësisht dhe me një gamë të pajisjeve mobile. Përbërja e përpunuar prej najloni dhe konektuesit e aliazhit nikel ofrojnë qëndrueshmëri.
Lansuar:
24. 5. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
Lightning, micro USB, USB 2.0, USB-C
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
Lightning, micro USB (mashkull), USB-C (mashkull)
Kodi:
CA1T4-B01
Gjatësia m:
1.2
Prodhuesi:
Baseus
Ueb-i i prodhuesit:
Baseus.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Mbështet:
Karikim i shpejtë 3.5A
EAN:
6953156278493
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Baseus Fast 4v1 Lightning + 2x USB-C + microUSB 3.5A 1.2M, e zezë
16.05 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo