1 / 2
Продадено
Слика на Кабел MAX MUC3110W, USB-C 3.1 до USB-C 3.1, 1m, бело
Слика на Кабел MAX MUC3110W, USB-C 3.1 до USB-C 3.1, 1m, бело

Кабел MAX MUC3110W, USB-C 3.1 до USB-C 3.1, 1m, бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11.21 €
со ДДВ Без ДДВ 9.50 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Марката MAX е производител на мали додатоци за мобилни уреди и други производи. Се фокусира на, на пример, додатоци за компјутери, кабли и полначи. Овој пат производителот претстави практичен MAX MUC3110W кабел со два USB-C 3.1 конектори. Флексибилен и компатибилен Кабелот за поврзување MAX MUC3110W има USB C конектор, кој во моментов е највообичаен, бидејќи овозможува многу лесно и брзо поврзување. Потоа, конекторот USB 3.1 Gen1 ви овозможува да постигнете брзина на пренос на податоци до 5 Gb / s. Практична и ефикасна употреба Податочниот кабел MAX се користи за полнење и пренос на податоци од мобилни телефони и лаптопи. Пренесете фотографии, музика и друга мултимедијална содржина од вашиот мобилен уред на вашиот компјутер брзо и ефикасно со овој кабел. Кабелот поддржува и функција за брзо полнење со моќност до 100 В. Бренд MAX MAX е наш сопствен бренд на производи и додатоци од различни видови, кои внимателно ги избираме за вас. Од понудата на брендот MAX, можете да изберете, на пример, полначи за телефони, држачи за ТВ и други практични додатоци за компјутерска технологија. Клучни својства MAX MUC3110W е кабел за напојување и поврзување. Конектори: 2 x USB-C 3.1; поддршка за брзо полнење; погоден за мобилни телефони, лаптопи и таблети; должина 1 м.
Наменето за:
Мобилни телефони, лаптопи, таблети
Крај на кабел:
ПРАВО
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина [m]:
1
Код на производителот:
1097759
Код:
1097759
Конектор:
USB 3.1, USB 3.1
Позлатен конектор::
брзо полнење
Вид на кабел:
За полнење, за трансфер, Снабдување со електрична енергија, интерконекција
Поддржува:
брзо полнење...
Од приклучокот:
USB-C (маж), USB C маж
Боја:
Бело
Број на конектори:
Број на конектори
За конектори:
USB-C (маж)
Производител:
MAX, MAX
EAN:
8594173120143
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел MAX MUC3110W, USB-C 3.1 до USB-C 3.1, 1m, бело
11.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ