1 / 1
Продадено
Слика на Напојување Zalman ZM600-LX II, 600W

Напојување Zalman ZM600-LX II, 600W

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
81.08 €
64.83 €
со ДДВ Без ДДВ 54.94 €
Заштеди 16.25 €
-21%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
11. 11. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Големина на вентилаторот:
120мм
Конектори:
4pin процесор (2x), ATX 20 + 4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6 + 2pin (2x), SATA (6x)
Тип на извор:
ATX
Модуларен кабел:
Веќе
Код:
ZM600-LXII
Штекер:
По
Напојување напојување W:
600
Производител:
Залман
PFC:
активен
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8809213769375
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Напојување Zalman ZM600-LX II, 600W
64.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ