1 / 5
Продадено
Слика на Напојна кутија-  Zalman ZM500-TXII, 500W
Слика на Напојна кутија-  Zalman ZM500-TXII, 500W
Слика на Напојна кутија-  Zalman ZM500-TXII, 500W
Слика на Напојна кутија-  Zalman ZM500-TXII, 500W
Слика на Напојна кутија-  Zalman ZM500-TXII, 500W

Напојна кутија- Zalman ZM500-TXII, 500W

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
76.21 €
69.71 €
со ДДВ Без ДДВ 59.07 €
Заштеди 6.50 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
20. 1. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Големина на вентилаторот:
120мм
Енергетска ефикасност:
80 PLUS
Конектори:
4pin процесор (2x), ATX 20 + 4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6 + 2pin (2x), SATA (6x)
Тип на извор:
ATX
Модуларен кабел:
Веќе
Излезна порта на еднонасочна струја:
+3.3/5V (18/15A-120W), +12V (40A-480W)
Код:
ZM500-TXII
Штекер:
По
Вклучен кабел:
По
Пеша г.:
2100
Напојување напојување W:
500
Производител:
Залман
PFC:
активен
EAN:
8809213769795
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Напојна кутија- Zalman ZM500-TXII, 500W
69.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ