1 / 6
Продадено
Слика на Извор на енергија XPG PYLON - 650W, црна
Слика на Извор на енергија XPG PYLON - 650W, црна
Слика на Извор на енергија XPG PYLON - 650W, црна
Слика на Извор на енергија XPG PYLON - 650W, црна
Слика на Извор на енергија XPG PYLON - 650W, црна
Слика на Извор на енергија XPG PYLON - 650W, црна

Извор на енергија XPG PYLON - 650W, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
84.33 €
72.96 €
со ДДВ Без ДДВ 69.48 €
Заштеди 11.37 €
-14%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Големина на вентилаторот:
120мм
Енергетска ефикасност:
80 PLUS BRONZE
Тип на извор:
ATX
Модуларен кабел:
Веќе
Излезна порта на еднонасочна струја:
+3.3/5V (20/20A-110W), +12V (45,5A-546W)
Код:
PYLON650B-BK
Штекер:
По
Вклучен кабел:
По
Ширина mm:
140
Висина mm:
86
Дебелина мм:
150
Напојување напојување W:
650
Лансиран:
19. 1. 2021
Производител:
XPG
Веб-страница на производителот:
Xpg.com/cz
Боја:
ЦРНО
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4710273776873
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Извор на енергија XPG PYLON - 650W, црна
72.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ