1 / 6
Продадено
Слика на SilentiumPC Vero L3 - 600W Извор на енергија
Слика на SilentiumPC Vero L3 - 600W Извор на енергија
Слика на SilentiumPC Vero L3 - 600W Извор на енергија
Слика на SilentiumPC Vero L3 - 600W Извор на енергија
Слика на SilentiumPC Vero L3 - 600W Извор на енергија
Слика на SilentiumPC Vero L3 - 600W Извор на енергија

SilentiumPC Vero L3 - 600W Извор на енергија

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
96.32 €
87.58 €
со ДДВ Без ДДВ 74.22 €
Заштеди 8.74 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
24. 4. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Големина на вентилаторот:
120мм
Енергетска ефикасност:
80 PLUS BRONZE
Конектори:
4-пин процесор (4x), ATX 24pin, MOLEX (2x), PCI-Express 6 + 2pin (2x), SATA (7x)
Тип на извор:
ATX
Модуларен кабел:
Не, тој е доделен преку клучот RGB
Излезна порта на еднонасочна струја:
+3.3/5V (15/15A-97W), +12V (49A-588W)
Код:
SPC266
Штекер:
По
Вклучен кабел:
По
Напојување напојување W:
600
Производител:
SilentiumPC
PFC:
активен
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
SilentiumPC Vero L3 - 600W Извор на енергија
87.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ