1 / 5
Слика на Напојувач Fortron HEXA85 + PRO 650 - 650W
Слика на Напојувач Fortron HEXA85 + PRO 650 - 650W
Слика на Напојувач Fortron HEXA85 + PRO 650 - 650W
Слика на Напојувач Fortron HEXA85 + PRO 650 - 650W
Слика на Напојувач Fortron HEXA85 + PRO 650 - 650W

Напојувач Fortron HEXA85 + PRO 650 - 650W

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
90.83 €
84.33 €
со ДДВ Без ДДВ 80.32 €
Заштеди 6.50 €
-8%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 април 2024 - 27 април 2024
Македонија, други
27 април 2024 - 29 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
15. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Големина на вентилаторот:
120мм
Енергетска ефикасност:
80 PLUS BRONZE
Конектори:
4pin процесор (4x), ATX 20 + 4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6 + 2pin (2x), SATA (8x)
Тип на извор:
ATX
Модуларен кабел:
Веќе
Код:
PPA6505301
Штекер:
По
Ширина mm:
150
Висина mm:
86
Дебелина мм:
140
Напојување напојување W:
650
Производител:
FSP група
Боја:
ЦРНО
PFC:
активен
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4713224522246
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Напојувач Fortron HEXA85 + PRO 650 - 650W
84.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ