1 / 9
Продадено
Слика на Напојување Corsair CX450M, 450W
Слика на Напојување Corsair CX450M, 450W
Слика на Напојување Corsair CX450M, 450W
Слика на Напојување Corsair CX450M, 450W
Слика на Напојување Corsair CX450M, 450W
Слика на Напојување Corsair CX450M, 450W
Слика на Напојување Corsair CX450M, 450W
Слика на Напојување Corsair CX450M, 450W
Слика на Напојување Corsair CX450M, 450W

Напојување Corsair CX450M, 450W

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
336.18 €
324.81 €
со ДДВ Без ДДВ 309.34 €
Заштеди 11.37 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Течност за ладење:
активен
Код на производителот:
CP-9020101-EU
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
ATX
Големина на вентилаторот:
120мм
Енергетска ефикасност:
80 PLUS BRONZE
SATA:
4
Молекс 4 игла:
3
Флопи:
1
ATX:
1
4 игла на процесорот:
2
Фанови:
1
Конектори:
4pin процесор (2x), ATX 20 + 4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6 + 2pin (1x), SATA (4x)
Модуларен:
По
PCI-E:
2
Тип на извор:
ATX
Модуларен кабел:
Да (делумно)
Излезна порта на еднонасочна струја:
+3.3/5V (20/20A-110W), +12V (37,4A-448W)
Производител:
Корсар
Веб-страница на производителот:
Corsair.com
Напојување на напојување [Ш]:
450
EAN:
843591057936
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Напојување Corsair CX450M, 450W
324.81 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ