1 / 1
Продадено
Слика на Hub HYPERDRIVE DUO 7in2 USB-C за MacBook Pro / Air, сив

Hub HYPERDRIVE DUO 7in2 USB-C за MacBook Pro / Air, сив

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
154.20 €
134.70 €
со ДДВ Без ДДВ 114.15 €
Заштеди 19.50 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
26. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
HUB
Конектори:
Ctecka микро SD карет, ctecka SD карет, HDMI, USB-A, USB-C самет, USB-C самиче
HUB:
По
Код:
HY-HD28C-GRAY
Ширина mm:
32
Висина mm:
8.6
Дебелина мм:
114
Број на порти USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Пеша г.:
102
Број на излезни порти на USB:
4
Излезна технологија:
Ctecka micro SD karet, ctecka SD karet, HDMI, USB-A 3.1 Gen 1, USB-C 3.1 Gen 1
Влезна технологија:
USB-C 3.1 Gen 1
Број на порти USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1:
2
Производител:
HYPER
Боја:
Град
Поддржува:
4K
EAN:
6941921145903
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Hub HYPERDRIVE DUO 7in2 USB-C за MacBook Pro / Air, сив
134.70 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ