1 / 2
Продадено
Слика на HP маус, USB, 1,8m, црно
Слика на HP маус, USB, 1,8m, црно

HP маус, USB, 1,8m, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19.34 €
16.09 €
со ДДВ Без ДДВ 15.32 €
Заштеди 3.25 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Конектори:
USB
Тежина категорија:
Просечна
Тркало:
Инженерство
Максимална чувствителност [DPI]:
800
Производител:
HP
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
886112472863
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
HP маус, USB, 1,8m, црно
16.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ