1 / 1
Продадено
Слика на Собен термостат Honeywell DT2R, дигитален, безжичен

Собен термостат Honeywell DT2R, дигитален, безжичен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
165.58 €
155.83 €
со ДДВ Без ДДВ 132.06 €
Заштеди 9.75 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
2. 4. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Фокус:
Термостат, греење
Протокол:
Драг на здравје
Код:
THR842DEU
Производител:
Драг на здравје
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Собен термостат Honeywell DT2R, дигитален, безжичен
155.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ