1 / 1
E shitur
Foto e Hard disk Transcend MTS400S, M.2 - 64GB

Hard disk Transcend MTS400S, M.2 - 64GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,690 MKD.
3,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,419 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-3%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky hard disk ka tipare të shkëlqyera fizike dhe teknologjike për performancë të përsosur. I përket teknologjisë SSD me format M.2 2242 e memorie MLC dhe ka kapacitet 64GB. Shpejtësia e leximit arrin vlerë 520 MB/s ndërsa shpejtësia e shkrimit 100 MB/s. Është dizajnuar për kompjuterë dhe laptopë. Ka rezistencë të lartë ndaj ndikimeve të jashtme.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
M.2 SATA
Formati i diskut:
M.2 2242
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Modeli i diskut:
MLC, SSD
Leximet IOPS:
50 000
Hyrjet IOPS:
25 000
Kodi:
TS64GMTS400S
Gjerësia mm:
42
Lartësia mm:
22
Trashësia mm:
3.58
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
5
Kapaciteti GB:
64
Shpejtësia e leximit MBs:
520
Shpejtësia e shkrimit MBs:
100
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
180
Lansuar:
19. 1. 2021
MTTF ose MTBF [milion orë]:
2
Prodhuesi:
Transcend
EAN:
760557839866
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hard disk Transcend MTS400S, M.2 - 64GB
3,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo