1 / 4
Продадено
Слика на Ташна за лаптоп Hama Miami Life 17.3'', црна
Слика на Ташна за лаптоп Hama Miami Life 17.3'', црна
Слика на Ташна за лаптоп Hama Miami Life 17.3'', црна
Слика на Ташна за лаптоп Hama Miami Life 17.3'', црна

Ташна за лаптоп Hama Miami Life 17.3'', црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
82.70 €
79.45 €
со ДДВ Без ДДВ 67.33 €
Заштеди 3.25 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
торба
Наменето за:
Лаптоп
Материјали:
Полиестер
Код:
101759
Пеша кг:
1,14
Ширина mm:
450
Висина mm:
410
Дебелина мм:
100
Максимална големина на инчи на лаптопот:
17.3
Внатрешна висина на лаптопот mm:
60
Внатрешни димензии на лаптопот до mm:
450
Производител:
Хама
Боја:
ЦРНО
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ташна за лаптоп Hama Miami Life 17.3'', црна
79.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ