1 / 3
Продадено
Слика на RAM меморија G.Skill RipJaws V 32 GB (2x16 GB) DDR4 3200 CL14
Слика на RAM меморија G.Skill RipJaws V 32 GB (2x16 GB) DDR4 3200 CL14
Слика на RAM меморија G.Skill RipJaws V 32 GB (2x16 GB) DDR4 3200 CL14

RAM меморија G.Skill RipJaws V 32 GB (2x16 GB) DDR4 3200 CL14

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
263.06 €
185.07 €
со ДДВ Без ДДВ 176.26 €
Заштеди 77.99 €
-30%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Тестирана латентност:
14-14-14-34
Посветен на:
За компјутер
Течност за ладење:
Пасивно
Лансиран:
26. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Задно светло:
Веќе
Висина на профилот:
Горе
Код:
F4-3200C14D-32GVK
XMP:
Екстремен профил на меморија 2.0
Број на RAM модули:
2
Оперативна фреквенција од MHz:
3200
Latenca CAS CL:
14
Работен напон V:
1.2 / 1.35
Максимален работен напон [V]:
1.35
Капацитети и мемории на RAM меморија [GB]:
32
Тип на меморија:
DDR4 DIMM
Конфигурација на меморија:
2 x 16 GB
Производител:
G.Skill
EAN:
4719692009234
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
RAM меморија G.Skill RipJaws V 32 GB (2x16 GB) DDR4 3200 CL14
185.07 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ