1 / 2
Продадено
Слика на GoPro механизам за зајакнување на Fusion
Слика на GoPro механизам за зајакнување на Fusion

GoPro механизам за зајакнување на Fusion

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
30.37 €
7.96 €
со ДДВ Без ДДВ 6.75 €
Заштеди 22.41 €
-74%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
24. 1. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
GoPro Fusion
Користи со брендови:
GoPro
Код:
ASDFR-001
Производител:
GoPro
Веб-страница на производителот:
Goprocamera.com
Носители за:
Отворена камера
Тип на држач:
За камерата
EAN:
818279021387
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
GoPro механизам за зајакнување на Fusion
7.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ