1 / 2
Продадено
Слика на GoGEN 4 селфи стап, темно сива боја
Слика на GoGEN 4 селфи стап, темно сива боја

GoGEN 4 селфи стап, темно сива боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
37.21 €
30.71 €
со ДДВ Без ДДВ 26.03 €
Заштеди 6.50 €
-18%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
GOGBTSELFIE4T
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
GoGen
Носители за:
Мобилни телефони, видео камери
Тип на држач:
Селфи
EAN:
8592417054797
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
GoGEN 4 селфи стап, темно сива боја
30.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ