1 / 2
Продадено
Слика на DX-170 Глушец, црн
Слика на DX-170 Глушец, црн

DX-170 Глушец, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.46 €
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 12.23 €
Заштеди 1.62 €
-12%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
31010238100
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A
Пеша [g]:
84
Конектори:
USB
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
3
Ширина [мм]:
66
Ергономија:
Универзална
Механички движења:
По
Тежина категорија:
Лесно
Тркало:
Инженерство
Максимална чувствителност [DPI]:
1000
Производител:
Генијалец
Веб-страница на производителот:
Geniusnet.com.tw
Висина [mm]:
38
Дебелина [mm]:
122,8
Должина на кабел [m]:
1,5
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4710268252733
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
DX-170 Глушец, црн
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ