1 / 14
Продадено
Слика на Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова
Слика на Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова
Слика на Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова
Слика на Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова
Слика на Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова
Слика на Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова
Слика на Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова
Слика на Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова
Слика на Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова
Слика на Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова
Слика на Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова
Слика на Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова
Слика на Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова
Слика на Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова

Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
89.20 €
84.33 €
со ДДВ Без ДДВ 80.31 €
Заштеди 4.87 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
21. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Безжична технологија:
Bluetooth, радиофреквенција
Сензор за движење:
Ласер
Број на копчиња:
6
Тежина категорија:
Просечна (90-130гр)
Тркало:
Инженерство
Код:
910-005990
Ширина mm:
65
Висина mm:
34.3
Дебелина мм:
100
Максимална чувствителност на DPI:
4000
Пеша г.:
99
Производител:
Logitech
Веб-страница на производителот:
Logitech.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206092952
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Глушец Logitech MX Anywhere 3, розова
84.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ