1 / 3
Продадено
Слика на Глушец uRage Morph - куршум, црн
Слика на Глушец uRage Morph - куршум, црн
Слика на Глушец uRage Morph - куршум, црн

Глушец uRage Morph - куршум, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11.21 €
9.59 €
со ДДВ Без ДДВ 9.13 €
Заштеди 1.62 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
113771
Лансиран:
13. 7. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A
Време на одговор [ms]:
1
Конектори:
USB
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
6
Ергономија:
За десничарите
Игра:
По
Прилагодливи клучеви:
По
Тркало:
Инженерство
Максимална чувствителност [DPI]:
2400
Кабел со плетени калеми:
По
Производител:
Хама
Тип на тастатура:
Омрон
Должина на кабел [m]:
1.8
EAN:
4047443365392
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Глушец uRage Morph - куршум, црн
9.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ