1 / 3
Продадено
Слика на Глушец hама MW 300
Слика на Глушец hама MW 300
Слика на Глушец hама MW 300

Глушец hама MW 300

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.46 €
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 12.23 €
Заштеди 1.62 €
-12%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
182620
Лансиран:
10. 10. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A
Конектори:
USB
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
3
Ширина [мм]:
58
Ергономија:
Универзална
Тип на батерија:
2x ААА
Тркало:
Инженерство
Максимална чувствителност [DPI]:
1200
Производител:
Хама
Висина [mm]:
37
Дебелина [mm]:
103
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4047443371584
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Глушец hама MW 300
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ