1 / 2
Продадено
Слика на Глушец C-TECH WLM-02, црно / сино
Слика на Глушец C-TECH WLM-02, црно / сино

Глушец C-TECH WLM-02, црно / сино

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
9.59 €
со ДДВ Без ДДВ 9.13 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
WLM-02B
Лансиран:
13. 6. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A
Конектори:
USB
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
6
Ширина [мм]:
66
Ергономија:
За десничарите
Тип на батерија:
2x ААА
Тркало:
Инженерство
Максимална чувствителност [DPI]:
1600
Производител:
C-Tech
Висина [mm]:
41
Дебелина [mm]:
106
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8594125009342
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Глушец C-TECH WLM-02, црно / сино
9.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ