1 / 5
E shitur
Foto e Antenë Fuba parabola 80 Al, e kaftë
Foto e Antenë Fuba parabola 80 Al, e kaftë
Foto e Antenë Fuba parabola 80 Al, e kaftë
Foto e Antenë Fuba parabola 80 Al, e kaftë
Foto e Antenë Fuba parabola 80 Al, e kaftë

Antenë Fuba parabola 80 Al, e kaftë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
8,690 MKD.
7,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6,602 MKD.
Ju kurseni 900 MKD.
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Antena 80 Al FUBA prej Alumini 80 cm është një pajisje cilësore për marrjen e transmetimeve dixhitale satelitore. Ajo ka një fund shumë të qëndrueshëm dhe vjen në disa variante ngjyra - në këtë rast, të kafe. Vlerat e fitimit janë për frekuencën 10.75 GHz - 36.80 dB, për frekuencën 11.75 GHz - 37.75 dB, për frekuencën 12.75 GHz - 38.50 dB. Gjerësia e trarëve në gjysmën e fuqisë është nën 2.2 °. Leja fleksibile në rritje lejon një fole për diametrin e direk prej 32 deri në 80 mm. Cilësimi i lartësisë ka një gamë të madhe prej 0 deri në 90 °. Ngarkesa maksimale në 60 m / s është 156.2 kg. Parabola është bërë prej alumini dhe ka një sipërfaqe të shkëlqyer sipërfaqësore. Trupi në të cilin është montuar drejtori është bërë prej çeliku të galvanizuar me kompozime plastike. LNB konvertues është bërë prej çeliku me cilësi të lartë korrozioni-rezistente. Kjo parabolë shumë rezistente rekomandohet në vendet me kushte më të këqia klimatike, sidomos gjatë dimrit.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
213132123122312131
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Antenë Fuba parabola 80 Al, e kaftë
7,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo