1 / 6
E shitur
Foto e Fshesë robotike Xiaomi Roborock S6 Pure Black
Foto e Fshesë robotike Xiaomi Roborock S6 Pure Black
Foto e Fshesë robotike Xiaomi Roborock S6 Pure Black
Foto e Fshesë robotike Xiaomi Roborock S6 Pure Black
Foto e Fshesë robotike Xiaomi Roborock S6 Pure Black
Foto e Fshesë robotike Xiaomi Roborock S6 Pure Black

Fshesë robotike Xiaomi Roborock S6 Pure Black

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
28,890 MKD.
27,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23,212 MKD.
Ju kurseni 1,500 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Merrni ndihmë për pastrimin! Pastruesi robotik Xiaomi Roborock S6 Pure do t’ju kursejë kohë dhe përpjekje. Do të kujdeset për pastrimin e vakumit dhe fshirjen e dyshemeve tuaja. Është një ndihmës i shkëlqyeshëm në luftën kundër rrëmujave pas kafshëve shtëpiake ose fëmijëve. Thithja e fuqishme HyperForce heq papastërtitë dhe qimet e kafshëve nga dyshemetë prej druri aq lehtë sa nga qilimat. Ju nuk keni pse të shmangni qilimat me këtë fshesë me korrent. Kjo fshesë me korrent inteligjente robotike operon me 15,000 rpm dhe drejtohet përmes sistemeve të përparuara të rrjedhës së ajrit, thithja e saj është konstante dhe maksimalisht e efektshme. Filtri i integruar kap deri në 95% të alergjenëve, duke përfshirë polenin dhe mykun, dhe ju ndihmon të mbani ajrin në shtëpi të freskët, të pastër dhe të lehtë për të marrë frymë. Gjithashtu mund të lahet, kështu që nuk keni pse ta ndryshoni atë aq shpesh. Lidhni fshesën me celularin tuaj dhe përdorni zërin tuaj për ta kontrolluar atë. Lejoni pastrimin pa kompromis të kësaj orkide në dhoma të shumta. Kur ai endet, gjeni menjëherë. Gjeni fuqinë thithëse. Me mbështetjen e asistentëve të zërit Amazon Alexa dhe Google Assistant, pastrimi tani është më i lehtë se kurrë. Kontrolloni përmes aplikacionit celular (Android, iOS). Mbështetje për asistentët zanorë Google Assistant dhe Amazon Alexa. Enë pluhuri 480 ml dhe rezervuar uji 180 ml. Dimensionet e fshesës janë 35 × 35 × 9.62 cm dhe pesha 3.6 kg. Fuqia e motorit 58 W dhe zhurma 58 dB. Bateria është e llojit Li-Ion me kapacitet 5,200 V. Koha e karikimit 3 orë.
Lansuar:
3. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Li-ion
Senzor për pengesa:
Senzor për rënie:
Kodi:
473812
Pesha kg:
3.5
Gjerësia mm:
350
Lartësia mm:
96.5
Trashësia mm:
350
Besueshmëria:
100 %
Kapaciteti i baterisë mAh:
1 020
Volumi i qeses L:
0,46
Koha e pastrimit min:
150
Zona për pastrim m2:
200
Prodhuesi:
Xiaomi
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Fshesë robotike Xiaomi Roborock S6 Pure Black
27,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo