1 / 1
Foto e Letra për fotografi Canon Photo Paper HR-101N

Letra për fotografi Canon Photo Paper HR-101N

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
14.43 €
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €
Ju kurseni 3.24 €
-22%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Canon është lider në prodhimin e pajisjeve dhe aksesorëve që përdoren për printimin e dokumenteve me kualitet të lartë. Kësaj radhe ju sjell letrën për fotografi HR-101N e cila ju mundëson të printoni fotografi me kualitet të lartë. Ka një sipërfaqe të lëmuar dhe mundëson që fotografitë që printohen me të, të kenë ngjyrë të qarta dhe të gjalla. Pakoja përmban 50 copë të letrave me diametër 106 m/2.
Kodi i prodhuesit:
1033A002
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Format:
A4
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E pashkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
50
Pesha [g / m2]:
106
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Vendi i prodhimit:
Japan
EAN:
4960999867090
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Letra për fotografi Canon Photo Paper HR-101N
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo