1 / 1
E shitur
Foto e Folie mbrojtëse Screenshield për Fitbit Versa 3

Folie mbrojtëse Screenshield për Fitbit Versa 3

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,297 MKD.
1,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,008 MKD.
Ju kurseni 107 MKD.
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ekrani është pjesa më delikate e tij, prandaj është e nevojshme ta mbroni atë në mënyrë të përsosur nga gërvishtjet, gjurmët e gishtërinjve dhe depozitimi i papastërtive të ndryshme. Folia mbrojtëse ScreenShield është krejtësisht e butë dhe plotësisht transparente. Besnikëria e ngjyrave të imazhit dhe kontrolli pa ndërprerje është një çështje sigurisht. Aplikimi është shumë i thjeshtë dhe çdo fillestar mund ta trajtojë atë. Ekrani duhet të pastrohet plotësisht me leckën e përfshirë përpara aplikimit. Thjesht aplikoni lëngun dhe vendosni skajet e folisë me skajin e ekranit. Pastaj rrëshqitni butësisht nga njëra anë në tjetrën, duke përdorur kartën e aplikimit. Kjo do të zbutë plotësisht çdo flluskë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Versa 3
Dizajnuar për:
Orë e mençur
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi:
FTB-VERSA3-D
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
13. 2. 2021
Prodhuesi:
ScreenShield
EAN:
8595603660413
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Folie mbrojtëse Screenshield për Fitbit Versa 3
1,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo