1 / 2
Продадено
Слика на FIXED Футрола за Samsung Galaxy A42, про transparentирна
Слика на FIXED Футрола за Samsung Galaxy A42, про transparentирна

FIXED Футрола за Samsung Galaxy A42, про transparentирна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.46 €
7.96 €
со ДДВ Без ДДВ 6.75 €
Заштеди 6.50 €
-45%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
23. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Samsung Galaxy A42
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
Самсунг
Материјали:
TPU
Код:
FIXTCC-626
Производител:
FIXED
Боја:
Транспарентен
Вид на обвивка:
Заден капак
EAN:
8591680119004
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
FIXED Футрола за Samsung Galaxy A42, про transparentирна
7.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ