1 / 7
Продадено
Слика на Fixed Футрола, кафеава
Слика на Fixed Футрола, кафеава
Слика на Fixed Футрола, кафеава
Слика на Fixed Футрола, кафеава
Слика на Fixed Футрола, кафеава
Слика на Fixed Футрола, кафеава
Слика на Fixed Футрола, кафеава

Fixed Футрола, кафеава

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.08 €
со ДДВ Без ДДВ 35.66 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
1. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
FIXSM-SCA-BRW
Производител:
FIXED
Боја:
Кафеав
EAN:
8591680108251
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Fixed Футрола, кафеава
42.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ